Klima Arıza

Firmamız marka ayırt etmeksizin her marka ve model klimanın arızalarını uzman kadromuz ile yerinde tespit ederek, arıza giderimini en kısa sürede etkili bir şekilde sağlamaktadır.

Klima arızanız konusunda bize ulaşmanız halinde adresinize gelen ekibimiz, klima arızanız konusunda sizlere profesyonel hizmet sağlamaktadır. Hızlı ve profesyonel hizmet veren ekibimiz aksi bir durum oluşmadıkça gün içerisinde klima arızalarınızı gidermektedir.

İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmet veren firmamız kalite ve titizliğe oldukça önem vermektedir. Adresinize ulaşan uzman ekibimiz, klimanızda oluşan arıza sorunlarında etkili ve uzun süreli çözümler sunarak siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Bakımları düzenli olarak yapılmayan klimalarda arızalar sıklıkla görülmek ile birlikte, herhangi bir arıza durumunda kötü sonuçlara yol açabilmektedir. Bu gibi durumları önlemek için firmamız siz değerli müşterilerimize en kısa sürede ulaşarak, kaliteli hizmet vermektedir.

Başlıca,

  • Klimanız çalışmaması
  • Yeterince soğutma/ısıtma yapmaması
  • Sesli çalışması
  • Uzaktan kumandanın çalışmaması

gibi veya daha farklı arızalar ile tamire ihtiyacı olan klimalarınızın onarımları firmamız tarafından, garantili bir şekilde profesyonel olarak tamamlanmaktadır.

Siz de klimanızın arızalanması durumunda İletişim sayfamızdaki bilgilerden bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

TIKLA ARA
WhatsApp