HİZMETLERİMİZ


Chiller Soğutma Servisi

Soğutma sistemlerinizin optimum performansını ve uzun ömürlülüğünü garanti etmek için profesyonel soğutma hizmetleri sağlıyoruz. Yüksek vasıflı teknisyenlerden oluşan ekibimiz, her türlü soğutma grubu servisi, bakımı, onarımı veya kurulum ihtiyacını karşılamak için en son araçlar ve uzmanlıkla donatılmıştır. CHİLLER SERVİSİ olarak, iyi çalışan bir soğutma grubunun ticari faaliyetleriniz için önemini anlıyoruz.

Klima Santrali Servisi

Klima Santrali Servisi, çeşitli sektörlere ve sektörlere hitap eden profesyonel ve güvenilir bir klima servis sağlayıcısıdır. HVAC sistemlerindeki kapsamlı bilgi birikimimiz ve uzmanlığımızla, klima ünitelerinizin optimum performansını ve uzun ömürlülüğünü sağlamak için olağanüstü hizmetler sunmaya kendimizi adadık.

Klima Montaj ve Servis

İstanbul klima servisim olarak 7/24 klima montaj hizmeti veren firmamız İstanbul'un tüm ilçelerinde klima sökme, klima takma, klima montaj, klima servis, 7/24 klima montaj olarak müşterine...

7/24 Klima Servisi

İstanbul’un tüm ilçelerinde 7/24 klima teknik servis hizmeti veren firmamız uygun fiyat politikası ve profesyonel iş anlayışı ile aradığınız ama bulamadığınız güler yüzlü ekibiyle hizmetinizdedir.

Klima Arıza

Firmamız marka ayırt etmeksizin her marka ve model klimanın arızalarını uzman kadromuz ile yerinde tespit ederek, arıza giderimini en kısa sürede etkili bir şekilde sağlamaktadır.

Klima Bakımı

Firmamız uzun yıllardır kaliteli hizmet ve ekonomik fiyat anlayışıyla her marka ve model klimanız için uzman kadrosu ile bakım hizmetleri vermektedir.

Klima Servisi

Uzun yıllardır profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile her marka klimanızın servis işlemlerini en kısa sürede hızlı ve etkili bir şekilde yapmaktayız.

Klima Tamir

Klima tamiri konusunda uzun yıllardır hizmet veren firmamız, yapmış olduğu tüm işlerde marka ve model ayırt etmeksizin müşterilerimizi memnun etmeyi bir numaralı hedefi haline getirmiştir.

TIKLA ARA
WhatsApp